مجموعه کتاب‌های الکترونیکی آموزشگاه زبان میرراستگو

خوشحالیم که به شما اطلاع دهیم که کتاب‌های مورد نیاز شما برای یادگیری زبان از طریق اموزشگاه زبان میرراستگو قابل دسترسی است. با مجموعه گسترده‌ای از کتاب‌های آموزشی در حوزه‌های مختلف از جمله گرامر، مکالمه، لغت و مهارت‌های شنیداری و خواندن، ما اطمینان می‌دهیم که شما می‌توانید یک تجربه یادگیری موثر و لذت‌بخش را تجربه کنید.

ما به کیفیت و پیشرفت شما اهمیت می‌دهیم، بنابراین اگر سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، همیشه در دسترس شما هستیم. با تشکر از شما که به انتخاب ما اعتماد می‌کنید.

با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای شما.

تیم آموزشگاه زبان میرراستگو

پاسخنامه کتاب Active Reading 1-2-3-4

مجموعه کتاب‌های ACTIVE Skills for Reading یک مجموعه پنج سطحی است که با استفاده از متون مبتنی بر وقایع علمی و واقعیت‌ها (مانند مقالات، ژورنال‌ها، بلاگ‌ها و مصاحبه‌ها)، مهارت درک مطلب خوانندگان را بهبود می‌بخشد. هدف این مجموعه، تقویت دایره لغات زبان‌آموزان نیز می‌باشد. این مجموعه از یک سطح مقدماتی به نام Intro و چهار سطح اصلی (کتاب‌های ۱ تا ۴) تشکیل شده است. سطح مقدماتی یا Intro برای زبان‌آموزانی مناسب است که سطح زبان آن‌ها متوسط به پایین است. انتهای این مجموعه را به مهارت درک مطلب در سطح متوسط به بالا می‌رساند.

محتوای کتاب Mindset for IELTS 1 2 3

کتاب‌های Cambridge English Mindset For IELTS Student Book، یک مجموعه ۴ سطحی از تست‌های آزمون آیلتس می‌باشد. این کتاب‌ها، ترکیبی منحصربه‌فرد از کتاب و سی‌دی‌های نمونه سئوال شبیه‌سازی شده آنلاین از امتحانات اصلی را ارائه می‌دهند تا زبان‌آموزان برای حضور در امتحان اصلی به بهترین حالت ممکن آماده شوند.

برای کمک به دانش‌آموزان در رسیدن به نمرهٔ هدف، هر سطح شامل استراتژی‌های یادگیری، تمرین‌های مهارتی و تمرینات شبیه به آزمون اصلی طراحی شده است. ماژول‌های اطلاعاتی Corpus به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا از اشتباهات متداول دوری کنند.

پاسخنامه کتاب Tactics for Listening

مجموعه کتاب‌های Tactics for Listening یکی از بهترین و جذاب‌ترین مجموعه‌هایی است که برای تقویت مهارت شنیداری منتشر شده است. این مجموعه شامل سه سطح Basic، Developing، و Expanding می‌باشد که توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده و تمرکز آن بر روی لهجه انگلیسی آمریکایی است.

هر کتاب از مجموعه Tactics for Listening شامل 24 درس است که هر درس به موضوعات روزمره‌ای مانند حمل‌ونقل، همسایگی، مشاغل، سرگرمی‌ها، فیلم و… می‌پردازد. در پایان هر کتاب، دانش‌آموز می‌تواند لغات مهم استفاده شده در کتاب را به تفکیک درس مشاهده کند.

محتوای کتاب Destination B1 & B2

مجموعه کتاب های Destination یک مجموعه ی سه سطحی است که بر روی آموزش گرامر و لغات زبان انگلیسی تمرکز دارد.

این مجموعه شامل سطوح B1 , B2 , C1 است که براي امتحان هاي بين اللملي طراحي شده است.

این کتاب ها شامل 28 درس (همراه با پاسخنامه)  می‌باشند و می‌توانند یک مجموعه ی مناسب برای یادگیری و تقویت گرامر و لغات در زبان انگلیسی باشند.

درنظر داشته باشيد که واژه هاي آخر کتاب همراه با معني انگليسي و مثال باعث مي‌شود کاربرد کلمه را نيز فرا بگيريد.

محتوای کتاب Complete IELTS Bands b1-b2

کتاب‌های Complete IELTS مجموعه‌ای کامل است که به زبان‌آموزان به منظور تقویت هر چهار مهارت خود برای آزمون آیلتس کمک می‌کند. این مجموعه توسط انتشارات کمبریج منتشر شده و در سه سطح ارائه شده است. سطح اول برای زبان‌آموزانی مناسب است که می‌خواهند نمره‌ای بین ۴ تا ۵ بگیرند. سطح دوم برای داوطلبانی است که قصد دارند نمره‌ای بین ۵ تا ۶.۵ را کسب کنند و سطح سوم برای داوطلبانی است که به دنبال کسب نمره‌ای بین ۶.۵ تا ۷.۵ هستند.

این مجموعه کتاب‌های Complete IELTS سعی می‌کند انواع سوالاتی که در آزمون آیلتس مطرح می‌شوند را بررسی کند. همچنین به واژگان و نکات گرامری مهم آزمون آیلتس نیز پرداخته می‌شود.

محتوای کتاب Focus on Vocabulary 1-2

کتاب‌های Focus on Vocabulary 1 و Focus on Vocabulary 2 به عنوان دو مورد از بهترین کتاب‌های منتشر شده برای تقویت دایرهٔ لغات زبان‌آموزان شناخته می‌شوند. نویسندگان این دو کتاب تلاش کرده‌اند تا واژگان عمومی و آکادمیک پرکاربرد را با استفاده از رویکردی علمی آموزش دهند.

444 املا

444 واژه رايج که متقاضيان ايلتس ممکنه املاشو اشتباه کنن در اين کتاب جمع آوري شده است.

محتوای کتاب Word Skills Basic

انتشارات آکسفورد مجموعه کتاب Oxford Word Skills را به سه سطح basic، intermediate و advanced منتشر کرده است. هر کتاب شامل 80 درس با موضوعات مختلف است که باعث آشنایی زبان‌آموز با واژگان جدید می‌شود. این مجموعه به زبان‌آموزان حدود ۲ هزار لغت و عبارت انگلیسی را آموزش می‌دهد. هر درس دارای تمریناتی است که پاسخ آنها در انتهای هر کتاب قرار داده شده است.

محتوای کتاب IELTS Write Right

کتاب IELTS Write Right به عنوان یکی از برجسته‌ترین و بهترین کتاب‌های آماده‌سازی داوطلبان برای درست نویسی قبل از آزمون اصلی IELTS شناخته می‌شود. لازم به ذکر است که نحوهٔ نگارش شما بر کسب نمرهٔ شما تأثیرگذار خواهد بود.

محتوای کتاب ielts band 9 grammar secrets

کتاب IELTS Band 9 Grammar Secrets یک منبع بسیار موثر برای کسب نمره 9 در آزمون آیلتس محسوب می‌شود. این کتاب شامل 10 ماژول است که در هر ماژول به یک نکته گرامری کلیدی که برای کسب نمره 9 اساسی است، پرداخته می‌شود. علاوه بر این، برای هر ماژول یک سمپل نمره 9 آزمون رایتینگ آیلتس نیز فراهم شده است تا به شما کمک کند تا از ساختارهای گرامری پیچیده‌تر بهره‌برده و نمره خود را به بالاترین سطح ممکن افزایش دهید. این کتاب به زبان‌آموزان عزیز کمک می‌کند تا با استفاده از ساختارهای گرامری پیچیده‌تر، مهارت‌های خود را به طور کامل تقویت کرده و به هدف خود از کسب نمره 9 در آزمون آیلتس نزدیک‌تر شوند.

محتوای کتاب Grammar for IELTS

کتاب Cambridge Grammar for IELTS به منظور تقویت گرامر زبان‌آموزانی که به دنبال شرکت در آزمون آیلتس هستند منتشر شده است، اگرچه در آزمون به صورت مستقیم از گرامر سوال داده نمی‌شود.

این کتاب مطالب را به صورت شنیداری در قالب 25 درس ارائه می‌دهد. هدف اصلی آن ارتقاء مهارت‌های گرامری زبان‌آموزان به گونه‌ای است که به آن‌ها کمک کند تا در آزمون‌های آیلتس، به ویژه آکادمیک و جنرال، موفقیت بیشتری داشته باشند.

در این کتاب، تمرینات متعددی در خصوص گرامر وجود دارد که زبان‌آموزان باید با گوش دادن به فایل‌های صوتی کتاب، آن‌ها را پاسخ دهند. در پایان هر کتاب، پاسخ تمرینات به همراه متن فایل‌های صوتی ارائه شده است تا زبان‌آموزان بتوانند عملکرد خود را ارزیابی کرده و بهبود بخشند.